Social Media

Artigo publicado no Expansão desta semana. Uma visão sobre o mundo digital em Angola e como pode influenciar a dinâmica das Marcas.
Superbrands article in this weeks edition of Expansao, sharing a vision about the Digital Transformation in Angola.
הברכות כבר מוכנות...  ואנחנו מתרגשים... בקרוב יידעו כולם את מי הכתירו הצרכנים הישראלים כ-Superbrands  לשנת 2019
Quote of the day!

#QuoteOfTheDay #Superbrands #SuperbrandsGreece
Video image

Comment on Facebook

Viprint has been selected as partner for Superbrand Albanias Choice 2018
Caffè Vergnano Albania has been selected as partner for Superbrand Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Kafeja ambasadore e Italisë në botë që nga Shtetet e Bashkuara, Europë e Japoni dhe marka më jetëgjatë e kafes në itali, që përcillet prej 4 gjeneratash që nga viti 1882 në familjen Vergnano, Urime Caffè Vergnano Albania partner i Superbrands Albania

Dynamic Media Tirane has been selected as partner for Superbrand Albanias Choice 2018
Birra Stela has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Në Shtator 2006, Stefan & Co, në bashkpunim me kompaninë italiane të dizajnit ADA implementuan ISO 140001-2004 për Birra Stela dhe prej tre vitesh janë Superbrands Albania

SIGAL UNIQA has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Këtë vit SIGAL UNIQA Group festoi 20 vjetorin e themelimit me përfshirë 900 zyra dhe mbi 1500 punonjës dhe më shumë se 1 Milion klientë në Shqipëri, Kosovë e Maqedoninë e Veriut. Faleminderit Superbrands Albania

Rejsi Farma has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Misioni i Rejsi Farma mbetet ofrimi i të njëjta medikamenteve që merr ç’do amerikan apo Europian në farmacitë pranë tyre. dhe për të dytin edicion rresht janë fitues të Superbrands Albania

Qafshtama, EHW Group has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Qafshtama, EHW Group, eshte uji më i mirë për rikuperimin pas sforcimeve fizike dhe hidratimin e shpejtë të trupit dhe për të tretin vit rresht është fitues i Superbrands Albania

Prosound has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Eventet e Prosound janë paraqitur nga shtypi ndërkombëtar profesiona si www.livedesignonline.com, www.mondodr.com, www.installation-international.com, apo www.lsionline.com, duke paraqitur me dinjitet më të mirën e Shqipërisë në Promocion, Stil jete, Ndriçim, Audie & video!

Profesionisti - Agjencia e Punësimit has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Të përzgjedhësh kandidatin dhe punën e përshtatshme për individët bazuar në Këshillimin e “Value a Person”, kompania ndërkombëtare me mbi 40 vjet eksperiencë, është risia që Profesionisti - Agjencia e Punësimit sjell në tregun Shqiptar si pjesë e Çelësi Communication

The Plaza Tirana has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Ju nuk e dinit që janë plot 190 ambjente të aredueshme në të gjithë lartësinë e 190 kateve që kapin majën më dominuese të Tiranës tek The Plaza Tirana dhe për vitin e dytë rradhas janë fitues Superbrands Albania

Artistic Jewellery Pirro has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

E dinit që Artistic Jewellery Pirro realizoi dhuratën që ju dorëzua Papës Françeskut dhe krijoi një përkrenare të heroit tonë Gjergj Kastrioti, bazuar në origjinal por të personalizuar me shijet dhe talentin e e të famshmit Pirro!? Urime përsëri si fitues i Superbrands Albania

6 Vellezerit Osmani has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Insifa_shpk si pjesë e Insifa Shpk Me një linjë të re prodhimi dhe me hapsira të shumfishuara magazinimi, i përgjigjet me një investim serioz impenjimeve të eksportit drejt vendeve që dikur importonin tek ne! Bashkimi vëllazëror vazhdon të sjellë rezultate të paimagjinueshme më parë! Urime për të tretën herë si fitues Superbrands Albania

Grass Albania has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Grass Albania me më shumë se 10 vite eksperiencë, prezente në më shumë se 50 vende të botës, me mbi 3.000 produkte dhe një impjant të shtrirë në 50.000m2, që garanton kapacitet prej 65.000 ton, me cilësinë më të lartë Europiane. Urime fituesi i Superbrands Albania

Grt Group Albania has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

10 vjet eksperiencë në tregun Europian dhe Ndërkombëtar. Distributor ekskluziv i 10 brandeve të mirnjohura ndërkombëtare dhe tanimë fitues i Superbrands Albania, urime Grt Group Albania

Gjirofarm SH.A has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Të prodhosh produkte që udhëheqin shijet e njerëzve dhe janë garant i cilësisë, është vetëm njëra anë. Të fitosh të drejtën e eksportit jashtë vendit është sfidë. Suksese në tregun gjigand Amerikan dhe si fitues Superbrands Albania

Glina has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Të pish ujë është jetike, por të pish ujë për t’u kuruar është një domosdoshmëri që vetëm mrekullia Glina mund ta realizojë. Falemidnerit fitues të Superbrands Albania

Geraldina Sposa Official has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Të përmbushësh dëshirat e nuseve është misioni i pamundur që Mandi dhe Marçela kanë përmbushur gjatë 24 viteve të të famshmes Geraldina Sposa Official. Por kjo nuk i mjafton më çiftit që udhëheq tendencat e modës në Shqipëri - Suksese të mëtejshme edhe në Superbrands Albania

FMT Group has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Fmt Group, prodhuesit të vetëm të gjeneratorëve në Shqipëri dhe distributor zyrtar të Brandeve më të famshme të gjeneratorëve në botë, i urojmë mirseardhjen në Superbrands Albania

F&M Reklama has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

F&M Reklama Një biznes familjar që i vjen në ndihmë prej më shumë se një dekade tanimë tregut shqiptar në fushen e printimeve e personalizimeve ku forca qëndron në përfshirjen e familjes dhe një punë në ekip. Faleminderit që jeni fitues Superbrands Albania

EHW GmbH has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

EHW GmbH Një nga shtyllat e zhvillimit të qëndrueshëm ekonomik në industrinë ushqimore, që ka imponuar standartin dhe arritjet e tij duke e udhëhequr sektorin e duke e paraprirë atë. Falemidnerit që jeni pjesmarrjes prej 3 vitesh në Superbrands Albania

Kantina e Veres ÇOBO has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Për Kantina e Veres ÇOBO Gjigandi mediatik “The Guardian” – dedikon një shkrim në 12 Nentor 2017, me titull “Albania’s wine renaissance”, ku vlerësohet tradita dhe rinovimi teknologjik modern por edhe iniciativa e brandeve të reja si Shendeverë, Faleminderit Muharrem Çobo për pranimin2 vjet rresht të çmimit Superbrands Albania

Conad Albania has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Tregu Shqiptari i maturuar donte një gjigand të rrjeteve të supermerkateve dhe ku më mirë se tek Conad Italia që vlersoi realisht oportunitetin për zgjerim, mbi rriskun që mbarte mbi vete! Faleminderit Conad Albania që jeni pjesë e Superbrands Albania

Load more